Používáme soubory cookies k pravidelnému zlepšování výkonu a použitelnosti webu. Kliknutím na tlačítko „Souhlasím“ souhlasíte s využívaním všech cookies.Zobrazit více

Příběh Ajky

V Ajce najdete zkušené lidi. Každý z nás za těch minimálně 15 let prošel řízením výroby, kvality nebo i celých firem. Fandíme novým a moderním technologiím, které vždy stavíme na léty praxe prověřených standardních procesech. 

Od ostatních se odlišujeme právě mnohaletými praktickými zkušenostmi. Máme za sebou projekty pro výrobní firmy v automotive sektoru, strojírenství, elektrotechnice i zdravotnickém průmyslu, a to jak přímo u finálních výrobců (OEM), tak i jejich dodavatelů. Pomáháme firmám s projekty, na které nejsou personálně vybavené nebo s jejich realizací nemají zkušenosti.
Specializujeme se na konzultační a personální služby v průřezových oblastech řízení výrobních i nevýrobních podniků.

Vybereme pro vás týmovou posilu v podobě manažera, který přináší synergii, pohodu a zkušenosti do týmu. Dokážeme vaše projekty posunout k lepším výsledkům. Naši odborníci ochotně sdílejí své osobní know-how a vlastní zkušenosti, které zůstanou ve firmě i poté, co manažer odejde.

Těšíme se na spolupráci.

Aleš Kuboušek
Managing Director